Form Şirketler Grubu

Genel Müdürlük: Maslak, İstanbul, Türkiye

FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ

FORM MHI KLİMA SİSTEMLERİ

BİREYSEL & VRF SİSTEMLER

FORM MHI Klima Sistemleri A.Ş. Mitsubishi Heavy Industries ile bir ortak girişim şirketidir. Şirket, ticari ve konut uygulamaları için VRF ve split – multi split klimalar ile satış & satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Şirket, VRF ekipmanları konusunda Türkiye pazarındaki en büyük üç tedarikçiden biridir.

Yüksek enerji tasarrufu ve minimum karbon salınımlı R32 gazlı ürünleriyle hizmet veren Form MHI Klima Sistemleri, Form’un yenilikçi vizyonu ve sektördeki köklü tecrübesi ile Japonların üstün ve katma değerli teknolojisini buluşturuyor.

2011 yılından bu yana iş birliği içinde olan Form ve Mitsubishi Heavy’nin 2019 yılında imzaladığı ortaklık anlaşması sonucu Form MHI Klima Sistemleri adıyla hizmete başlayan firma, ürün gamında bulunan split klimalar, multi-split klimalar, profesyonel klimalar, VRF sistemler ve ısı pompalarıyla hizmet veriyor. Çevre ve inovasyon bilincini değerler sıralamasında ilk sıraya koyan Form MHI Klima Sistemleri konforu, teknolojiyi ve sürdürülebilirliği odağına aldığı ürünlerle öne çıkıyor.

Türkiye genelinde 80’i aşkın konsept mağaza ile hizmet veren Form MHI Klima Sistemleri otelden AVM’ye, konuttan iş merkezine, fabrikadan hastaneye kadar oldukça geniş bir skalada yer alan yapıların iklimlendirme ihtiyacına esnek ve verimli çözümler üretiyor.